Analityk CNBC Jon Najarian dzieli się tym, czym handluje poza Bitcoinem i co szczególnie kocha w BTC.

Bitcoin lepszy od ETH, XLM i LTC
Trzymając się swojego składu BTC w 2017 r. ATH
Bitcoin jest najbardziej przenośną walutą“.
Wielcy inwestorzy ukrywają zakup Bitcoinu
Rozmawiając z Anthonym Pompliano w ostatnim podcaście „Pomp“, analityk CNBC i handlowiec Jon Najarian ujawnił, jakie aktywa cyfrowe woli handlować, dlaczego wielcy inwestorzy wolą nie ujawniać, że gromadzą Bitcoin i co najbardziej kocha o Bitcoin.

Bitcoin wolał niż ETH, XLM i LTC.
Analityk CNBC i współzałożyciel MarketRebellion.com Jon Najarian był kilka dni temu na podcaście Pomp i przyznał, że handluje aktywami cyfrowymi z preferencją dla Bitcoin, choć handluje również ETH, trochę XLM i LTC.

Co miesiąc Najarian dzielił się pięcioma do dziesięciu procentami swojego portfela aktywów cyfrowych, przy czym Bitcoin był kryptonimem, którym handluje najwięcej. Drugie miejsce po tym zajmuje Ethereum.

Ekspert CNBC wspomniał również, że ma trochę LTC i XLM, ale generalnie woli handlować Bitcoinami.

Trzymając się swojego składu BTC w 2017 roku ATH

Najarian powiedział też Pompowi, że po raz pierwszy związał się z Bitcoinem, kiedy BTC było warte 300 dolarów, a wtedy jeszcze nie rozumiał i nie doceniał BTC.

Następnym razem, gdy wrócił, Bitcoin Profit był już wart prawie 1700 dolarów. Kiedy w grudniu 2017 roku Bitcoin osiągnął swoją wartość 20 000 dolarów, współzałożyciel Market Rebellion powiedział, że nie sprzedał swojego BTC, oczekując, że BTC wzrośnie wyżej.

Jon Najarian zapewnił inwestycję w nasiona dla kryptońskiego brokera Voyagera prowadzonego przez jego przyjaciela Stephena Ehrlicha. Wspominając również o bliźniakach Winklevoss, giełdzie Gemini, którą uruchomili, funduszu inwestycyjnym Pantera Capital i podobnych firmach, Najarian stwierdził, że wejście inwestorów z Wall Street jest dobre tylko dla kryptońskiej przestrzeni.

Według niego, przemysł kryptoński dopiero zaczął się rozwijać i pod tym względem jest daleko w tyle za złotem i akcjami.

Oto powód, dla którego Robert Kiyosaki został adwokatem Bitcoin’a (BTC)

Bitcoin jest najbardziej przenośną walutą“.
Wśród powodów, dla których posiadanie Bitcoinu jest korzystne, Najarian wspomniał o tym, że BTC pozwala na łatwe przemieszczanie dużych sum pieniędzy na całym świecie podczas podróży, bez konieczności posiadania przy sobie czeków podróżnych lub zgłaszania BTC w urzędzie celnym.

Gotówka i złoto nie są tak łatwo transportowalne, zaznaczył Najarian. Poza tym ekspert zgodził się z Anthony’m Pompliano, że Bitcoin jest niemożliwy do przejęcia od ciebie w przeciwieństwie do środków z twojego konta bankowego i jest to również duża zaleta, jak na niego.

Wielcy inwestorzy ukrywają kupno Bitcoinu
Według Jona Najariana, wielcy inwestorzy z Wall Street po cichu gromadzą BTC, nie ujawniając tego faktu, aby nie dopuścić do wzrostu cen, ponieważ chcą gruntownie rozwinąć swoją pozycję BTC.

Zapisz się na U.Today na Twitterze i weź udział we wszystkich najważniejszych codziennych wiadomościach kryptograficznych, historiach i prognozach cen!